Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Geveze Sohbetle Bedava Sohbete Bağlan

Anasayfa > sohbet > Geveze Sohbetle Bedava Sohbete Bağlan

GevezeMirc.Net Ailesi olarak kurduğumuz bu dev platforumda uzman kadromuzla sizlere Gevezemirc Sohbet sitesinde dilediğiniz ücretsiz geveze sohbetlerinizi yapmanız için açtık ve tamamen Türkçeleştirerek sizlere büyük bir imkan sunmanın gururunu yaşıyorsunuz. Geveze Sohbet ile Bedava sohbet odalarımıza Hoşgeldiniz.
Konuşkan özellikle Geveze Sohbet için bir süredir geliştirmekte olduğum bir Bedava Sohbet Odalarının istemcisidir. Onunla bedava sohbet bağlanmak ve belirli şeyler akışı bilgilerini gösterme gibi geveze sohbet, ifadeler, ılımlılık düğmeleri benzeri gibi ve her zamanki özellikleri, ama aynı zamanda diğer, dere vb. başlığını değiştirmek ve akarsu bildirimleri, admin paneli takip edebilirsiniz.
Geveze Denilince Aklımıza Neler Gelmektedir Kısaca Aşağıda Size Açıklayalım:
Konuşkan bireylerin bir grup ya da Konuşkan olma alışkanlığı teşvik ediyoruz çünkü biz şirket “Geveze çözümlerimiz adı” yapmıyoruz. Bunun yerine adı Geveze Uygulamalar çalışan önemli bir şekilde yansıtır. Hepimiz sohbet İnternette yapan var. Bir kullanıcı başka bir ile dönme gibi sohbet küçük cümleler oluşur. Kendisi tarafından her cümlenin bir anlamı olmayabilir. Ancak bireyler tarafından süresi içinde alınıp sohbet mesajları bir arada çok ağır ve anlamlı bir tartışma olabilir. Ayrıca sohbet kolay, evrensel, küçük parçalar halinde yapılır ve tüm aygıtları farklı türde oluşabilir. Gerçekten sohbet akıllı telefonlar kullanarak doğal yoludur. Tüm bunlar da Konuşkan Uygulamalar özellikleridir. Birbirleri ile sohbet, Geveze durumunda yerine iki kişi bir kullanıcı Konuşkan Apps Server ile sohbet Uygulamaları tek fark. Bu yüzden geveze sohbet metafor adı Konuşkan biri Konuşkan Uygulamalar özünü, dolayısıyla kökenidir. Çözümümüz özü, güç ve sadeliği yansıtıyor.

Etiketler :
Ekleyen : - Tarih: 22 Ocak 2017 - 19:23 - Okunma Sayısı : 142 views
Google

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz
Ispanak Köftesi Tarifi

Ispanak Köftesi TarifiNazlimcafe.Net Sohbet Siteleri

Hamsili Pilav TarifiNazlimcafe.Net Sohbet Siteleri

Bülent Özcan Kimdir

Bülent Özcan KimdirNazlimcafe.Net Sohbet Siteleri

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

Nazlim Menü

Site içi Kategorilerimiz

chat odası Mynet Çet manga tr