Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

İnternet Sohbet Odaları

Anasayfa > Geveze, sohbet > İnternet Sohbet Odaları

İnternet sohbet e-posta listesine ek olarak, artık IRC internet sohbet odası tam teşekküllü. Eğer Henüz teslim almadıysanız, gel. Zaman zaman pop bazı insanlar 24 saat konuşacak biri olacağını garanti edemem, ama şimdi de bazı müdavimleri var.
E-posta listesi sorunları çözmek ve arşiv çözümü bir kaydını tutmak iyi bir yer olmanın avantajları varken, IRC kanalı çok daha kişisel bir seviyede çalışır ve sonunda geçmişte (veya başka bir şekilde) size yardımcı oldu meraklılarının yakından tanıyacaksın.
Bir kez daha, bu başlayan özgün iş parçacığı şöyledir. #internet kanal IRC sunucuları büyük, dünya çapında bir ağ olan Verdiğiniz ağ üzerinde. Herhangi Verdiğiniz sunucuya bağlanan tüm ağa bağlanmak. En popüler Verdiğiniz sunucular irc.gevezemirc.net – rastgele verdiğiniz sunucu dünya çapında bir Gevezemirc yönlendireceğiz. Bu işe, başka bir tane deneyin olmazsa bir Avrupa rastgele verdiğiniz bir sunucuya yönlendirir. Rastgele verdiğiniz bir sunucuya yönlendirir.
İnternette yok gibi ne olduğunu hatırlamak zor şeylerden biridir. Ama herkes İnternete bağlı olmadan önce, çevrimiçi gitmek isteyen insanlar başka şeyler yapmak zorunda. Seçenekler sınırlı idi. Kedi gibi bir ağa bağlı olduğunu, ya da ülke çapında reach ile ödeme hizmeti kullandığınız sürece tüm iletişim yerel kaldığı yerel bir BBC, kullanılır.
Gevezemirc bu kaliteli hizmetlerden biri oldu. Ücretsiz teklif ettiğini hizmetler götürüp sansür ve inanılmaz hatalarına rağmen başarılı olduğunu önceden Web online servis. Ama milyonlarca insan ilk online deneyimim oldu çünkü internet sohbet güzel anılarım var.

Ekleyen : - Tarih: 20 Ocak 2017 - 19:30 - Okunma Sayısı : 48 views
Google

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz
Rüyada Abajur Görmek

Rüyada Abajur GörmekNazlimcafe.Net Sohbet Siteleri

Rainer Maria Rilke Kimdir

Rainer Maria Rilke KimdirNazlimcafe.Net Sohbet Siteleri

Hakan Peker Kimdir BiyografiNazlimcafe.Net Sohbet Siteleri

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

Nazlim Menü

Site içi Kategorilerimiz

chat odası Mynet Çet manga tr